• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog

Teknoloji çok hızlı bir şekilde ilerliyor ve MechSoft olarak bizler de bu değişimin ve gelişimin içerisinde yer alarak, müşterilerimize en uygun teknoloji çözümlerini sunuyoruz. Bu çözümlerden birisi de son zamanlarda oldukça popüler olan Docker Containers teknolojisi oldu. Bizler de bu değişimde müşterilerimize en iyisini sağlayabilmek adına Docker firması ile iş ortaklığı anlaşması imzaladık ve tüm müşterilerimizin bu teknolojiden en üst seviyede fayda sağlayabilmesi için çalışmalarımıza hızlı şekilde başladık.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Listesi, merkezi ülkemizde bulunan ve son dört yılda net satış gelirlerini en hızlı artıran 50 teknoloji şirketini belirlemek amacıyla hazırlanmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde düzenlenen Türkiye 100 etkinliğinde aldığımız ödülden sonra, MechSoft olarak 2 Yıl üst üste Deloitte tarafından da Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Firması‘ndan birisi olarak gösterilmek bizi gururlandırdı.

MechSoft Ailesi’nin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Kurulduğu 2008 yılından itibaren yükselişini devam ettiren MechSoft, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde düzenlenen Türkiye 100 etkinliğinde ödülünü aldı. Yakın zamanda Deloitte Fast50 Türkiye ve Fast500 EMEA listelerine de giren MechSoft, "Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi" listesinde iki yıl üst üste yerini almış oldu.