• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog

Teknolojiden faydalanmak firmaların kendilerini geliştirebilmeleri ve rekabetçi pazarda bir adım öne geçebilmeleri için olmazsa olmaz haline geldi. MechSoft olarak bizlerde tüm bilgi, beceri ve tecrübelerimizi tüm firmalarla paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bu paylaşım içerisinde önemli yer eden etkinliklere de destek olmaya çalışıyoruz. SQL Saturday - Istanbul etkinliği de sektöre yön veren önemli etkinliklerden birisi. Bu etkinlikte yer alarak firmalarla bir araya gelmek ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak bizi mutlu ediyor.

Etkinlik sırasında açık bulunacan standımızı ziyaret ederek, hem bizlerle tanışabilir, hem de sormak istediğiniz her türlü konuda bizden destek alabilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Tarih: 6 Aralık 2014 Cumartesi / 08.30 - 18.00

Mekan: Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi - Bellevue Residences, Levent Mahallesi, Aydin Sokak, No:7, Levent

Websitesi: https://www.sqlsaturday.com/359/

MechSoft Hakkında

MechSoft müşterilerine en iyi IT çözümlerini ve hizmetlerini sunmak üzere 2008 yılında kurulmuştur. Günümüze geldiğimizde MechSoft farklı büyüklüklerde yüzlerce müşterisine hizmet sağlayan Güvenilir IT Danışmanı misyonu ile çalışmaktadır. MechSoft, uluslararası olarak bilinen ve sektörlerinde lider olan yaklaşık 20 ürünün Türkiye ve Orta Doğu'daki katma değerli dağıtıcısı ve hizmet sağlayıcısıdır. Çözümlerle ilgili tüm satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmetler MechSoft'un genç ve dinamik ekibi tarafından verilmektedir. Bu iş ortaklıklarına ek olarak, MechSoft'un Java ve .NET yazılım geliştirme teknolojilerinde de derin tecrübesi bulunmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel uygulamalar da geliştirilmektedir.

SQL Saturday hakkında

PASS SQL Saturday, SQL Server profesyonelleri için 1 günlük ücretsiz eğitimleri kapsamaktadır. Etkinlik sırasında yerel ve uluslararası profesyonellerden detaylı teknik bilgiler alınabilecek ve tüm sektörel gelişmeler takip edilebilecektir.