• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Listesi, merkezi ülkemizde bulunan ve son dört yılda net satış gelirlerini en hızlı artıran 50 teknoloji şirketini belirlemek amacıyla hazırlanmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde düzenlenen Türkiye 100 etkinliğinde aldığımız ödülden sonra, MechSoft olarak 2 Yıl üst üste Deloitte tarafından da Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Firması‘ndan birisi olarak gösterilmek bizi gururlandırdı.

Kurulduğumuz 2008 yılından beri her yıl istikrarlı ve karlı şekilde büyümemize devam ediyoruz. Büyürken de bizi en çok mutlu eden, birlikte çalıştığımız müşterilerle yaptığımız başarılı projeler oluyor. Müşteri ziyaretlerimizde, bizim kurduğumuz yapıların kullanıldığını ve kendilerine değer kattığımızı görmenin mutluluğu hiçbir şeyle karşılaştırılamaz. Bize bu mutluluğu tattıran MechSoft ekibimize, bizimle birlikte olan iş ortaklarımıza ve bizlere güvenen ve kendileriyle projeler yapmamıza fırsat veren müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

M. Gökhan ERDOĞDU
Yönetici Ortak